Proje & satış ekibi 1180 x 413

ÖZEL PROJE ÇÖZÜMLERİ İNSAN KAYNAKLARI

FG Wilson Özel Proje Çözümleri ekibi, Satış Destek Mühendisleri, Proje Yöneticileri, Mekanik ve Elektrik Tasarım Mühendislerinden oluşmaktadır. 200’ün üzerinde teknisyen bu ekibe destek vermektedir.

Yüksek yetkinliğe ve deneyime sahip FG Wilson ekibi ile yakıt tankı modifikasyonlarından çoklu jeneratör üniteleriyle mega-watt mertebesindeki proje tedariğine kadar işletmenize özgü ihtiyaçlarınıza cevap vermektedir.

FG Wilson Mühendislik Tasarım ekibi çoğu belge sahibi 50’nin üzerinde makina ve elektrik mühendisinden oluşmakta ve sadece Güç Sistemleri çözümleri tasarımı yapmaktadırlar.

FG Wilson üniversiteler ile işbirliği yaparak akustik, bilişimsel akışkanlar dinamiği ve titireşim gibi alanlarda doktora araştırma projelerini desteklemektedir. FG Wilson bunlarıın dışında akustik iyileştirme, egzost susturucuları, jeneratör odası yerleşimi, SCADA fonksiyonlu anahtar teslimi projelerde tasarım ekspertizi sunmaktadır.

FG Wilson tasarım mühendisleri müşteriye özel ayrıntılı çözümler sunmak için en son tasarım yazılımları kullanmaktadır. Ek olarak, özel simülasyon yazılımları ile yeni tasarımların üretim öncesi uygunluklarının kontrolü ve gerekli düzenlemelerin yapılması mümkün olmaktadır.

FG Wilson 47 yıllık beceri, bilgi ve deneyimini müşteri memnuniyeti sağlamaya adamıştır. Tasarım ve proje gerçekleştirmedeki bu deneyimi FG Wilson’ın teknolojik olarak en gelişmiş ve maliyet tasarrufunda en etkin özel proje çözümlerini sunabilmesini sağlamaktadır.