ONE GLOBAL STANDARD

FG Wilson, dünya çapında sahip olduğu fabrika ağıyla tek standartta (One Global Standard) FG Wilson jeneratör setlerini tasarlar, üretir ve montajlarını gerçekleştirir.

HER ÜRETİMDE, GÜVENİLİR VE KALİTELİ ÜRÜNÜ TESLİM EDEBİLMENİN GÜCÜ !

Jeneratör setlerimiz, rutin kalite kontrollerinden son teknoloji testler olmak üzere “One Golbal Standart” çerçevesinde tasarlanır ve üretilir. Dünya standartlarındaki üretim süreçlerimiz; her bir teslimatta, güvenilir, yakıt tasarruflu ve kaliteli jeneratör setleri teslim etmemizi sağlar. Dünya genelindeki ürün stok varlığımız ve yerel teknik destek personelimiz, üretim süreçlerimize katma değer katarak “Teslimat Gücümüzü” oluşturur.

one-global-standarts

Daha fazla bilgi için “ONE Global Standard” broşürümüzü incelemenizi tavsiye ediyoruz. Her bir defada, müşterilerimizin neden FG wilson kalitesini tercih ettiğini anlayacaksınız.

ONE Global Standard broşürümüz

“Size güvenilir, yakıt tasarruflu dizel ve gaz jeneratör setleri sağlayabiliyor olmamız, bugüne kadar kazanılmış olan güçlü itibarımızın ana temel sebepleridir”.

“ONE Global Quality Standard”‘ımız her bir FG Wilson jeneratörünün Birleşik Krallık standartlarında tasarlanıp üretilmesini garantiler. Dünya çapında kabul görmüş bu standlartlarımız, 5 kıtadaki varlığıyla, 7 üretim tesisimizin tamamında birebir uygulanarak, ISO 9001 ve ISO 14001 sertifikasyonları ile birlikte, size her teslimatta standart kalitede ürün teslim etmemizi sağlar.

370 temsilciliğimizden oluşan 150’den fazla ülkedeki varlığımız ve lojistik / dağıtım ağımız sayesinde, istediğiniz zaman ve yerde size güvenilir enerji ve sürekli destek sağlayabilmekteyiz.