FG WILSON

GÜÇTEN ÇOK DAHA FAZLASI

50 yılı aşkın tecrübemiz ile, FG Wilson olarak dizel ve gaz jeneratörleri tedarik etmeye devam ediyoruz. Ürün yelpazemiz, standby uygulamalarından sürekli güç üretimi üstlenebilen 6.8 – 2,500 kVA güç aralığındaki açık ve kabinli jeneratör setlerinden oluşur. Bu setler, dahili standby kullanımdan, ulusal yüksek gerilim besleme ağlarına komple güç istasyonları gibi elektrik temin edebilen güç modüllerine kadar uzanır.

Özel güç ihtiyaçlarınız ne kadar zorlayıcı ve karmaşık olursa olsun,  FG Wilson’ın Power Solutions birimi özel güç ihtiyaçlarınızı, zamanında ve bütçenize uygun çözümlerle birebir karşılayabilmeye adamıştır.

Güç üretimi sanayiindeki dünya lideri pozisyonumuzu, mühendislikteki uzmanlığımız, yeni teknolojilere ve üretim metotlarına yapılan yatırımlarımıza borçluyuz. Mühendislik Mükemmeliyet Merkezime yapılan 26 milyon USD’lık son yatırımımız, validasyon ve test tesislerimizi daha da geliştirmemize olanak sağlamıştır. Bu Merkez, aynı zamanda Avrupa’nın en büyük tam otomasyonlu
“hemi-anechoic chamber”dır (yarı anekoik oda).

Bu yarı anekoik oda, son teknoloji akustik araştırmalar ve testlerin yapılmasını sağlar. Buna ek olarak, 5 milyon USD’lık ek bir yatırım, sürekli montaj hattının kurulmasını sağlayarak, üretim verimliliği ve üretim kalitesinin optimize edilmesini sağlamıştır.

Kuzey İrlanda / Birleşik Krallık’ta bulunan Şirket Genel Merkezimiz, Brezilya, Çin, Hindistan ve Amerika Birleşik Devletleri’ndeki küresel üretimimizle, üretim operasyonlarımız 186,000 m²’lik bir alana yayılmış olup, her sene 132,000 adetten fazla jeneratör seti üretmemizi sağlayan kapasitemizle size hizmet vermekteyiz.

150 ülkede 370 temsilciliğimizle, küresel deneyimimiz ve mühendislik uzmanlığımız, teknik açıdan ileri seviyede olan güç üretim sistemlerini, ekonomik bir şekilde tüm dünyaya teslim edebilmemizi garantiliyor.