FGW 2015

FG Wilson Türkiye

FG Wilson Türkiye, gelişen iş hacmi ve müşteri beklentilerine doğrudan cevap vermek üzere çekirdek kadro korunarak FGW Jeneratör Sanayi ve Ticaret A.Ş. olarak şirketleşmiştir.

Avrupa’nın en büyük jeneratör üreticisi olan FG Wilson’ı temsilen FGW Jeneratör Sanayi ve Ticaret A.Ş. uzman ekipleri ile güç talebinizi karşılamak için ihtiyaç duyduğunuz anda ihtiyacınız olan tüm desteği vermeye hazırdır.

Jeneratör konusunda çok uzun yıllara dayanan birikime sahip satış ve satış sonrası hizmet uzmanlarından oluşan kadromuz ile İstanbul Ümraniye’deki Genel Müdürlüğümüz, Marmara, Ege ve Akdeniz, İç Anadolu ve Karadeniz Bölge Müdürlüklerimiz’de ve Erbil’de bulunan Kuzey Irak Bölge Müdürlüğümüz’de müşterilerimize hizmet vermekte, projenize özgü ihtiyaçlarınız için deneyimli satış ve uygulama ekibimiz ile en uygun çözümleri sunmak üzere gerekli tüm desteği vermeye hazırız.

Jeneratör ihtiyacınız için uzmanlarımız tedarik sürecinizin her aşamasında size destek verecek ve koşullarınızın gerektirdiği doğru jeneratörü seçebilmeniz için yardımcı olacaktır.

Güç talebiniz ne olursa olsun ihtiyacınızı karşılıyoruz.

Güç ihtiyaçlarınızın daha zorlu ve kapsamlı olduğu projelerde tasarım ve yapılandırma aşamaları, jeneratörün montaj ve devreye alma aşamaları dâhil olmak üzere komple anahtar teslimi çözümler de sunmaktayız.

Satış sonrası ekibimiz montaj ve devreye almanın yanı sıra, periyodik bakım, onarım ve yedek parça tedariki konularında da yanınızdadır. Gerek koruyucu bakım gerekse kısmi veya komple revizyona esas orijinal FG Wilson yedek parçalarını, satış ve satış sonrası birimleri için 1.100m²’yi aşkın bir kullanım alanına sahip olan Genel Müdürlük tesisimizdeki ana yedek parça depo stoğumuzda bulundurmaktayız.

Servis ekibimiz FG Wilson jeneratörünüzün her an çalışır durumda olmasını temin etmek üzere işletmenizin kendine özgü talep ve ihtiyaçlarına cevap verecek, değişik seçenekleri olan Bakım Sözleşmesi hizmetleri sunar.

Müşterilerimizin işletme personeline operasyon ve bakım eğitimi vererek FG Wilson jeneratörlerinin emre amade durumda olma seviyesini maksimumda korunmasına da destek vermekteyiz.

FG Wilson Türkiye olarak, iş yapış şeklimizde, süreçlerimizde kaliteye, sürekli iyileştirmeye önem ve öncelik vererek oluşturduğumuz Kalite Yönetim Sistemimiz ISO 9001:2015 yönetim standardı uyarınca onaylanmıştır.